Marynarki chłopięce

Jak ubrać chłopca na imprezę?


Zdarzają się okazje, kiedy Wasz synek powinien wyglądać nadzwyczaj elegancko. Jednak typowy garnitur to zbyt sztywny, zbyt formalny wybór. Dlatego proponujemy Wam tak dużą ofertę naszych eleganckich, ale jednocześnie wesołych i świetnie uszytych marynarek chłopięcych w stylu smart casual. Na rynku jest spora konkurencja w tym asortymencie, ale w zdecydowanej większości to słabej jakości produkcja chińska i turecka.

Nasze marynarki chłopięce szyjemy z tych samych tkanin i w tej samej technologii co marynarki męskie. Jakość przede wszystkim. Wszystkie kupisz na www.sklep.standar.plJak ubrać chłopca na wesele lub "poprawiny" ?

 

Marynarka będzie zdecydowanie wygodniejszym ubiorem niż pełny garnitur. Jeśli dobierzecie do niej bawełniane chinosy i  koszulę z naszej kolekcji - Wasz synek oczaruje swoją elegancją wszystkie rówieśniczki na imprezie. Babcie i Wasze koleżanki również. Szyjemy je nie tylko w typowej rozmiarówce 122 - 152. Często mamy w ofercie rozmiary na troszkę tęższych chłopców - rozmiarówka XL. O dostępność musicie pytać telefonicznie .Typowe rozmiary znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.sklep.standar.pl