Aktualności
13/04

Stylizacje na komunie 2022 dla chłopca

Stylizacje na komunie 2022 dla chłopca

Twój syn wkrótce ma Pierwszą Komunię Świętą? Oprócz przygotowania duchowego, dopilnowania wszystkich obowiązków, uczęszczania na próby czy organizowania przyjęcia dla najbliższej rodziny, musisz także zadbać o jego garderobę na ten wyjątkowy dzień. Nie wiesz, jakie stylizacje dla chłopca na komunię warto wybrać? Sprawdź przygotowane przez nas inspiracje na 2022 rok.

Stylizacje na komunie 2022 dla chłopca – trendy

Jaki ojciec, taki syn

W ostatnich latach, również w 2022 roku, popularne jest ubieranie dzieci dokładnie w ten sam sposób, co rodziców. Dzięki temu córki i ich mamusie oraz chłopcy i tatusie wyglądają identycznie. To uroczy sposób, aby pokazać silne więzi rodzinne. Pamiętaj, jednak, że nic na siłę oraz miej przy tym umiar. Jeśli na ważnych uroczystościach, takich jak właśnie Pierwsza Komunia Święta syn będzie chciał założyć garnitur łudząco podobny do Twojego, to zdecyduj się na tę opcję. Jednak na co dzień pozwól mu być dzieckiem.Jasne marynarki są trendy

Komunie odbywają się w miesiącach wiosennych i letnich, dlatego też stylizacje dla chłopca na komunię są coraz częściej w jaśniejszych odcieniach. Koniec ze smutną czernią u 10 latków. Lepszym rozwiązaniem są modne marynarki chłopięce w szarych, błękitnych lub ewentualnie granatowych odcieniach. Twoje dziecko od razu będzie czuło się w niej pewniej i pozytywniej, a tego dnia to szczególnie ważne.

Francja elegancja

Twoje dziecko lubi być w centrum wydarzeń, a przy tym już od najmłodszych lat jest przyzwyczajone do zakładania dziecięcych garniturów, marynarek i koszul? W takim razie koniecznie wybierz stylizacje komunijne dla chłopca, które już od pierwszego wejrzenia będą emanowały elegancją. Postaw w tym przypadku na pełne klasy garnitury komunijne, składające się ze spodni w kant, kamizelki oraz marynarki. Do tego dopasuj spójną kolorystycznie muszkę dziecięcą i poszetkę, a także koszulę z przewiewnego materiału naturalnego, np. z bawełny.

stylizajce komunijne 2022

Kup produkt

Swoboda i wygoda

Nie każdy chłopiec kocha od najmłodszych lat garnitury i muszki. Czy zatem jest sens go do nich zmuszać? Oczywiście, że nie! Znacznie lepszym wyborem będzie znalezienie kompromisu. Jeśli będzie pasowało to do stylu uroczystości, to możesz wybrać stylizację, która będzie z jednej strony elegancka, ale też bardzo swobodna. Znakomitym przykładem stylizacji dla chłopca komunijnego będą materiałowe, np. sztruksowe lub bawełniane spodnie połączone z koszulą dziecięcą. Jeśli będzie chłodniej, to warto wybrać luźniejszą marynarkę. Inną opcją są spodnie w kant połączone z koszulką polo. Pamiętaj, że być może taki kompromis stylizacyjny sprawi, że dziecko będzie czuło się pewniej, dlatego razem znajdźcie idealną opcję.

stylizacje dla chłopca na komunie 2022

Kup produkt

Jakie stylizacje komunijne dla chłopca wybrać?

Nasze propozycje są tak różnorodne, że na pewno znajdziesz opcję, która dopasuje się do Twojego syna. Stylizacje na komunie 2022 dla chłopca dają spory wybór, ale zawsze największy nacisk należy położyć przede wszystkim na jakość materiałów i wykonanie ubrań. Postaw na naturalne i wytrzymałe materiały. Spójrz delikatnie w przyszłość i skomponuj stylizację tak, aby dziecko mogło ubrać ją w najbliższym czasie również na inne okazje.

Koniecznie wybierz produkty w rozmiarze dziecka, nawet jeśli garnitur za rok będzie już za mały, to jednak nie warto z tego powodu wybierać za dużych rozmiarów, gdyż zepsują efekt wizualny i będą niekomfortowe. Niech stylizacje dla chłopca na komunię nie ograniczają mu ruchów w końcu to nadal dzieci, które kochają ruch i zabawę.

Przeczytaj również nasze artykuł, w których radzimy Jaki garnitur na komunię 2022 dla chłopca wybrać?

Wróć
Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju