Aktualności
22/06

Jak ubrać 3-latka na wesele

Jak ubrać 3-latka na wesele

Zależy Ci na tym, żeby cała rodzina wyglądała elegancko i stosownie do okazji? W przypadku najmłodszych dzieci jeszcze trudniej jest wybrać strój, który będzie wygodny podczas zabawy, a do tego zachwyci odpowiednim strojem. Dlatego podpowiadamy Ci, jak ubrać 3 latka na wesele, aby umożliwić mu tańce i zapewnić komfort.

 

Jak ubrać 3 latka na ślub? 5 zasad

Postaw na 2 częściowy komplet

Maluch w wieku 3 lat może nie czuć się zbyt dobrze w zestawie, składającym się ze zbyt dużej liczby elementów. Dlatego zdecyduj się na 2 częściowy komplet. Eleganckie spodnie w połączeniu z dopasowaną marynarką dziecięcą sprawią, że dziecko będzie wyglądało stosownie do okazji, a zarazem strój dla 3- latka na wesele będzie dla niego w pełni wygodny. Tym samym dziecko nie będzie grymasić, tylko z radością włączy się do zabaw i tańców.

Dodaj szelki do spodni

W przypadku 3 latków najczęstszym dodatkiem jest muszka dla dzieci – dopasowana pod względem kolorystycznym lub kontrastująca z garniturem. Jednak nie ograniczaj się jedynie do tego elementu, bo bardzo przydatne są również szelki. Dzięki nim w ciągu wielu godzin zabaw spodnie pozostaną na swoim miejscu. Poza tym szelki zapewnią dziecku jeszcze większy komfort, a do tego stanowią kolejną ozdobę, która wyróżni jego stylizację. Ciekawym rozwiązaniem są klasyczne czarne modele, czerwone lub grantowe.

Zdecyduj się na radosne kolory

strój dla chłopca na wesele elegancki

Kup produkt

 

Oczywiście kolor garnituru dla chłopca powinien być dopasowany do rodzaju uroczystości – weź też pod uwagę życzenia Młodej Pary. Jeśli nie masz żadnych ograniczeń, to zdecyduj się na przyjazny i kolorowy komplet. Taki strój jeszcze lepiej podkreśli radosną naturę Twojego dziecka, a do tego tak dobrze pasuje dla malucha. Gdy zastanawiasz się, w co ubrać 3 latka na wesele i zależy Ci na kolorowym garniturze, to ciekawym rozwiązaniem są granatowe lub błękitne wersje. W końcu takie barwy są nie tylko modne, ale również świetnie pasują na różne okazje. Dzięki temu maluch będzie mógł założyć ten strój zarówno na wesele, jak i na urodziny czy święta – o ile nie wyrośnie z niego. Zwróć również uwagę na klasyczną wersję w czarnym kolorze. Taki garnitur wygląda bardzo elegancko i tworzy wręcz spektakularny efekt.

Wybierz naturalny materiał

Strój dla 3 latka na wesele powinien być przede wszystkim wygodny, dlatego najlepiej sprawdzą się naturalne tkaniny – pamiętaj o tym nie tylko latem, ale również zimą. W końcu maluch może szybko się zgrzać i spocić podczas tańców czy zabaw. Wtedy bawełniany strój znacznie ułatwi skórze swobodne oddychanie, a tym samym masz pewność, że koszula, marynarka lub spodnie nie będą powodowały sztucznego ochłodzenia ciała, co mogłoby skończyć się przeziębieniem. Poza tym bawełniany strój jest odpowiedni dla wrażliwej skóry, więc nawet alergicy bądź dzieci z AZS będą się dobrze czuły w takiej stylizacji.

Postaw na gładki lub wzorzysty komplet

Jak ubrać 3 latka na wesele, żeby dobrze wyglądał i dopasował się do tej wyjątkowej okazji? To właśnie wygląd garnituru decyduje o pierwszym wrażeniu. Wiesz już, jakie kolory sprawdzą się najlepiej, ale do dyspozycji masz również gładkie bądź wzorzyste modele. Szczególnie drobna kratka zachwyca oryginalnym wyglądem, a do tego podkreśla zawadiacki charakter malucha. Jeśli zależy Ci na nieco spokojniejszym efekcie, to wybierz tkaninę o delikatnej strukturze bądź postaw na gładki, ponadczasowy komplet.

elegancki strój dla chłopca na wesele

Kup produkt

 

Poznaj również nasze propozycje, jeśli chodzi o elegancki strój dla chłopca na wesele i zainspiruj się!

Wróć
Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju