Aktualności
11/08

Co wybrać smoking czy garnitur dla chłopca

Co wybrać smoking czy garnitur dla chłopca

Chłopcy – mali mężczyźni, podczas ważnych wydarzeń również chcą się prezentować elegancko, ale jednocześnie czuć wygodnie. Wesela, komunie, ważne uroczystości w szkole, egzaminy – wszystko to wymaga odpowiedniego ubioru. Producenci oferują różnorodne modele eleganckiej odzieży dla chłopców. Dużą popularnością cieszą się nie tylko garnitury, ale też smoking. Smoking czy garnitur dla chłopca – co będzie lepszym wyborem?

 

Smoking dla chłopca?

Smoking dla chłopca to doskonałe rozwiązanie dla chłopców uwielbiających prawdziwie eleganckie stroje. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się szczególnie, gdy maluch bierze udział w niezwykle ważnej uroczystości – ślubie, na którym pełni ważną rolę bądź też jest bardzo blisko spokrewniony z nowożeńcami. Smoking dla chłopca często wybierają rodzice na własny ślub – wówczas syn jest ubrany tak samo jak ojciec. Co ważne, smoking dla chłopca można wybrać w różnych wariantach. Wszystkim znany jest w wersji czarnej, choć jest też dostępny w wariancie biało-czarnym. Aby całość prezentowała się idealnie, smoking powinien zostać wzbogacony o śnieżnobiałą koszulę dziecięcą i lśniące buty chłopięce wizytowe. Koniecznie do smokingu należy dorzucić muchę. Całość z pewnością będzie prezentować się niezwykle elegancko, a sam zainteresowany będzie czuł się wyjątkowo.

 

smoking czy garnitur dla chłopca

Kup produkt

A może jednak garnitur?

Spora część rodziców poszukując eleganckiego stroju dla swojej pociechy, decyduje się na garnitur dla chłopca. Rozwiązanie to ma wiele plusów – garnitur jest elegancki, jednak znacznie mniej elegancki niż smoking, stąd też może być wykorzystywany podczas ważnych uroczystości, jak i tych mniej oficjalnych, ale wymagających właściwego stroju. Dużą zaletą garniturów dla chłopców jest również ich szeroki wybór. Są one dostępne w różnych kolorach, ale też o różnym designie – zarówno gładkie, jak i w kratę czy pasy. W takim zestawie zarówno spodnie, jak i marynarka dziecięca tworzą dobre połączenie, ale też mogą być wykorzystywane osobno. To właśnie uniwersalność sprawia, że rodzice częściej wybierają dla swoich chłopców garnitur.Garnitur dla chłopca można wykorzystać zarówno podczas wesela, komunii, urodzin i innych ważnych uroczystości rodzinnych, ale też rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego.

 

smoking vs garnitur dla chłopca

Kup produkt

 

Wybór garnituru dla chłopca nie jest trudnym zadaniem. Chcąc nabyć model sprawdzający się na wiele okazji, warto postawić na ponadczasowy design. Modele w odcieniu szarości, czerni, granatu czy błękitu sprawdzą się w każdej sytuacji. Tak samo krata. Warto również wziąć pod uwagę upodobania przyszłego właściciela – to dziecko powinno czuć się w wybranym stroju dobrze. Jeśli chodzi o dodatki do garnituru chłopięcego, to doskonale prezentuje się on zarówno ze śnieżnobiałą koszulą, jak i każdą inną wersją kolorystyczną. Można do niego dodać zarówno muszkę dziecięcą, jak i krawat. W zależności od wybranego wariantu – koloru koszuli i muchy bądź krawata, można stworzyć mniej lub bardziej eleganckie połączenia. Całość doskonale będzie prezentować się także w wersji bez muchy i bez krawata – wówczas stylizacja będzie elegancka, jednak również odrobinę luźna.

 

Smoking czy garnitur dla chłopca – co wybrać?

Co więc wygrywa w pojedynku smoking vs garnitur dla chłopca? Podjęcie decyzji jest indywidualne i powinno być w każdym przypadku dopasowane do sytuacji. Jeśli w szafie Twojego syna nie ma ani garnituru, ani smokingu, to ten pierwszy z pewnością będzie uniwersalnym rozwiązaniem, gdyż będzie mógł być wykorzystany na wiele okazji. Jeśli jednak Twoja pociecha jest już właścicielem kilku garniturów – wybierz smoking. To odzież elegancką, która z pewnością zaskoczy uczestników ważnych imprez, ale też pozwoli czuć się Twojemu dziecku wyjątkowo.

 

Przeczytaj również nasz poradnik, w radzimy jaki kolor garnituru dla chłopca wybrać!

Wróć
Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju