Aktualności
18/10

Jak ubrać chłopca na przyjęcie

Jak ubrać chłopca na przyjęcie

Czas na zjazd rodzinny, wesele czy imprezę rodziną w restauracji? W każdym przypadku musisz zadbać o elegancką stylizację swojego dziecka. Nie wiesz, jak ubrać chłopca na przyjęcie? W takim razie poznaj kilka naszych sprawdzonych propozycji. Koniecznie spytaj też malucha o to, która stylizacja podoba mu się najbardziej i w której czuje się najlepiej.


4 propozycje, jak ubrać chłopca na eleganckie przyjęcie

Wygodny garnitur dziecięcy

Smart casual to styl, który prezentuje się elegancko, ale przy okazji stawia duży nacisk na wygodę i swobodę. Jeśli Twoje dziecko jest aktywne, ale nie ma problemów z noszeniem garnituru dziecięcego, to zdecydowanie postaw właśnie na model zaprojektowany w takim stylu. Wtedy zwróć uwagę przede wszystkim na 3 kwestie, takie jak:

  • dopasuj prawidłowo rozmiar garnituru – sprawdź tabele rozmiarów i dokonaj pomiarów, aby Twój syn zyskał garnitur, który będzie dla niego wygodny – nie za ciasny i niezbyt luźny, 

  • zwróć uwagę na jakość materiału – mieszanka poliestru i wiskozy to popularne rozwiązanie, które powinno zapewnić dziecku swobodę ruchów, a przy tym nie będzie się tak szybko gniotło, 

  • postaw na pozytywne kolory – Twój syn będzie szykowanie wyglądał nie tylko w czarnym garniturku, ale też w modelu w odcieniu granatu, błękitu, szarości czy garniturze w kratę.

jak ubrać chłopca na przyjecie

Kup produkt

Wytworny smoking

Nie wiesz, w co ubrać chłopca na przyjęcie urodzinowe, na wesele lub na inne ważne dla Waszej rodziny wydarzenie, gdzie wymagany jest naprawdę elegancki styl? W takiej razie doskonałym rozwiązaniem będzie smoking. Warianty dla dzieci dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – w białej i czarnej.

jak ubrać chłopca na eleganckie przyjęcie

Kup produkt


Zawsze najważniejsze jest to, aby dokonać dokładnego pomiaru chłopca, by wybrać jak najlepszy rozmiar ubrania. Tak, aby dziecko mogło swobodnie się poruszać, ale nie czuło, że smoking jest za luźny. Do smokingu warto wybrać białą koszulę, która doda stylizacji jeszcze większej elegancji. Zjawiskowym dodatkiem stanie się też muszka dla dziecka w wybranym kolorze, np. białym, czarnym czy nawet czerwonym.

Kamizelka i koszula z jeansami

Okrągłe urodziny członka rodziny, zjazd rodzinny czy Pierwsza Komunia Święta kuzynostwa – każda z tych okazji sprawia, że niezbędne jest ubranie dziecka elegancko, ale bez przesady. Zdecydowanie wystarczająca będzie biała lub błękitna koszula chłopięca i garniturowe bądź też jeansowe spodnie. Do tego, zamiast marynarki można stylizację uzupełnić kamizelką w kratkę i muchą w tym samym wzorze. Takie połączenie zapewnia obłędny efekt, a dla wielu chłopców jest to po prostu znacznie wygodniejsza opcja.

 

Oczywiście, jeśli jest akurat zima i syn nie ma nic przeciwko, to strój można uzupełnić także, pasującą pod względem kolorystycznym marynarką dla chłopca.

 

strój dla chłopca na przyjęcie

Kup produkt

Koszula oraz eleganckie spodnie

Przyjęcie, na które się wybieracie, nie ma aż tak formalnego charakteru? W takiej sytuacji, gdy nie wiesz, jak ubrać chłopca na przyjęcie, polecamy połączenie niebieskiej koszuli z grantowymi, eleganckimi spodniami. Do tego warto dopasować chłopcu ozdobną muchę, krawacik lub też szelki. To przy okazji kompromis, który sprawi, że dziecko będzie wyglądało szykownie i elegancko, ale zapewni mu też sporą pewność siebie.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak ubrać chłopca na eleganckie przyjęcie. Pamiętaj, że wielu chłopców uwielbia ubierać się na wzór swoich ojców. Dlatego dopasuj dla swojego syna stylizację zbliżoną do tego, co na przyjęcie ubierze jego tatuś.

 

Jeśli nadal się wahasz, przeczytaj nasz poprzedni artykuł: Smoking czy garnitur dla chłopca - znajdziesz w nim cenne rady, które ułatwią wybór.

Wróć
Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju