Dodatki

W naszej ofercie znajdziecie akcesoria do garniturów dziecięcych i młodzieżowych oraz męskich takie jak muszki, krawaty, paski do spodni, bieliznę chłopięcą, szelki, skarpetki. 

Muszki garniturowe dziecięce - dla charakternych chłopców 

Muszka bądź krawat to idealne wykończenie stylizacji oficjalnej zarówno dla dorosłych mężczyzn, jak i małych elegantów. Każdy mały mężczyzna zyska całe mnóstwo niepowtarzalnego uroku, gdy tylko przywdzieje uroczą muszkę. Muszka dziecięca do garnituru oferowana jest przez Sklep Standar! Dzięki niej każdy mały elegant będzie mógł poczuć się wyjątkowo i stanie się podobny do swojego taty. To bardzo ważne dla maluchów, które wręcz uwielbiają upodabniać się do swoich rodziców. Pozwól swojemu dziecku, już od pierwszych lat życia, ubierać się z klasą! Zwłaszcza podczas ważnych wydarzeń w życiu dziecka w rodzaju Pierwszej Komunii Świętej. Muszki dziecięce do garnituru sprawdzą się doskonale i sprawią, że dziecko będzie wyglądać schludnie i elegancko zarazem. 

Krawat czy muszka - co lepsze dla dziecka?

 Dodatki dziecięce są równie ważne jak sam garnitur. Aktualnie można zaobserwować, że w dziecięcej modzie nastąpił zwrot ku szczególnej elegancji. Objawia się to w tym, że muszka dziecięca do garnituru przeżywa swój szczyt popularności, z kolei krawaty dziecięce straciły odrobinę na popularności. Takie akcesoria do garnituru sprawią, że maluch poczuje się bardziej dorosło i dojrzale. A jak wszyscy wiemy, wszystkie dzieci chciałyby jak najszybciej dorosnąć... 

Muszki garniturowe dziecięce oraz krawaty dla maluchów idealnie sprawdzą się z okazji Pierwszej Komunii Świętej ale również na wesele, czy też bal. Te dostępne na stronie Standar doskonale odzwierciedlają aktualne trendy w modzie chłopięcej. Stworzone są z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również są wysoce komfortowe dla dziecka. W ofercie oprócz akcesoriów do garniturów dziecięcych i młodzieżowych są jeszcze garnitury komunijne oraz garnitury młodzieżowe - zapraszamy!

Cały asortyment naszego sklepu to wyłącznie polskie produkty, które w większości powstają w naszej firmie, produkowane przez doświadczoną załogę - dlatego są synonimem jakości, wygody i elegancji.

Pozostałe produkty, czyli buty komunijne, bielizna, skarpetki czy paski - pochodzą z małych, polskich, rodzinnych firm. Dlatego gwarantujemy, że wyprodukowane są z najwyższą starannością. Kupując w naszym sklepie internetowym wspierasz polską gospodarkę, utrzymujesz miejsca pracy - jesteś po prostu gospodarczym patriotą. Dziękujemy:-)

Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju