Garnitury dziecięce

Garnitury dla chłopca - elegancja w chłopięcym stylu

Chrzest, rodzinne uroczystości, a może wesele? Mały chłopiec - tak jak i każdy mężczyzna - potrzebuje na tę okazję odpowiedniego stroju. Garnitury dziecięce to doskonałe rozwiązanie w takim przypadku. Należy jednak zadbać o to, by były one jak najlepszej jakości. Materiał, z którego będą one wykonane, powinien być w pełni bezpieczny dla skóry malucha, tak by jej nie podrażniał. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór garniturów dla dzieci, dostępnych w różnych kolorach: klasycznej czerni, granacie czy nawet błękicie. Zadbajcie o to, by Wasza pociecha prezentowała się odpowiednio do okazji, i postawcie na dobrej jakości strój. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne garniturki jak i smokingi - zapraszamy.

Garnitury dziecięce na wesele i inne okazje

Garniturki dziecięce to doskonały wybór dla Waszego małego eleganta. Gustowne tkaniny, solidne szycie, doskonała, polska jakość. Jeśli macie w planie zabrać Waszego synka na wesele lub tzw. poprawiny, urodziny dziadka, imieniny babci, rodzinną Wigilię, ślubowanie w przedszkolu - problem rozwiązany. Jeśli garnitury dla chłopca to za duży wydatek - proponujemy nasze koszule chłopięcemarynarki chłopięce w sportowym stylu, a do nich praktyczne i wygodne spodnie bawełniane lub niedrogi, a elegancki komplet składający się ze spodni i kamizelki.

Pełny ich wybór zobaczycie w naszym sklepie internetowym: sklep.standar.pl

Cały asortyment naszego sklepu to wyłącznie polskie produkty, które w większości powstają w naszej firmie, produkowane przez doświadczoną załogę - dlatego są synonimem jakości, wygody i elegancji.

 

Pozostałe produkty, czyli buty komunijne, bielizna, skarpetki czy paski - pochodzą z małych, polskich, rodzinnych firm. Dlatego gwarantujemy, że wyprodukowane są z najwyższą starannością. Kupując w naszym sklepie internetowym wspierasz polską gospodarkę, utrzymujesz miejsca pracy - jesteś po prostu gospodarczym patriotą. Dziękujemy:-)

 • Nowość
  Garnitur dla chłopca od 2 do 8 lat - SVENGarnitur dla chłopca od 2 do 8 lat - SVEN92 - 1162 częściowy
 • Najczęściej kupowane
  Garnitur chłopięcy od 2 do 8 lat - ADAMGarnitur chłopięcy od 2 do 8 lat - ADAMWzrost 92 - 1162 częściowy
 • Najczęściej kupowane
  Garniturek dla chłopca w wieku 2 do 8 latGarniturek dla chłopca w wieku 2 do 8 latWzrost od 92 do 1162 częściowy
 • Nowość
  Piękny biało-czarny smokingPiękny biało-czarny smoking122 - 116Dla chłopca w wieku od 2 do 8 lat
 • Nowość
  Klasyczny czarny smoking chłopięcy - wiek od 2 do 8 latKlasyczny czarny smoking chłopięcy - wiek od 2 do 8 lat122 - 152Wzrost 92 do 116

Coraz częściej zabieracie swoje "pociechy" na imprezy, podczas których wypada być ubranym w strój wizytowy. Wychodząc naprzeciwko tym potrzebom - tworzymy kolekcje wizytowej odzieży dla dzieci: garnitury chłopięce, marynarki, komplety (spodnie + kamizelka), spodnie bawełniane, koszule oraz eleganckie buty dla chłopca. Proponujemy gustowne dodatki, takie oryginalne muszki dziecięce, klasyczne krawaty, paski do spodni, a nawet bieliznę dla chłopców. W naszym sklepie internetowym www.sklep.standar.pl znajdziecie wszystko co potrzebujecie, aby Wasz synek wyglądał jak prawdziwy, mały gentleman.

Zapraszamy!

Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju