Jak ubrać chłopca na komunię jako gość

Komunia to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Tego dnia warto zadbać o nienaganny wygląd, dotyczy to także dzieci. Przekonaj się, jak ubrać chłopca na komunię jako gość, aby czuł się w swojej stylizacji naprawdę komfortowo, a przy tym wyglądał zachwycająco.

Jak ubrać dziecko na komunię jako gość?

Niezależnie czy maluch jest bratem dziecka komunijnego, czy też wydarzenie dotyczy innego dziecka z najbliższej rodziny, to i tak warto zadbać o jego schludną, elegancką, wygodną, a często też modną stylizację. Poznaj zatem kilka sprawdzonych zestawów, które cieszą się sporą popularnością tego dnia.

 

garnitur na komunię dla chłopca Alex

Kup produkt

Francja elegancja, czyli garnitur dla chłopca

Pierwszą naszą propozycją jest prawdziwy pewniak, czyli garnitur dziecięcy. Jednak warto dłużej zastanowić się nad tą opcją. Jeśli chłopiec lubi wzorować się na swoim ojcu i chętnie nosi garnitury, to nie ma problemu i śmiało można wystroić go w marynarkę chłopięcą, eleganckie spodnie i krawacik czy muchę. Natomiast, jeśli maluch nigdy wcześniej nie nosił takiego stroju lub go nie lubi, to lepiej nie ryzykować i zdecydować się na coś innego. Wszystko przez to, że może to negatywnie wpłynąć na jego nastrój. Zamiast marynarki dobrym rozwiązaniem może być też wzorzysta kamizelka.

Nonszalancki strój, czyli koszula, mucha i chinosy

Nie wiesz, jak ubrać chłopca na komunię jako gość? Chcesz, aby maluch wyglądał elegancko, ale przy okazji czuł się pewnie? W takim razie idź na kompromis. Ciekawym zestawem może być połączenie luzu, wygody ze stylem i elegancją. Chodzi tutaj oczywiście o połączenie chinosów lub nawet jeansów, które często dzieci tak uwielbiają z koszulą dziecięcą. Całość może ozdobić dodatkami do garniturów dziecięcych, takimi jak krawat czy mucha, jeśli tylko dziecko wyrazi taką chęć. Zamiast jeansów i chinosów możesz wybrać dla dziecka także spodnie w kant czy inne materiałowe spodnie w ciemniejszym, np. czarnym, brązowym czy granatowym odcieniu.

garnitur na komunię dla chłopca Alex

Kup produkt

Koszulka polo i chinosy dla aktywnych chłopców

Gdy nie chcesz ryzykować humorkami dziecka i maluch nie jest rodzeństwem dla dziecka komunijnego, to możesz postawić na luźniejszą stylizację. Chodzi tutaj o połączenie koszulki polo z wygodnymi chinosami. Nadal taki strój może prezentować się dobrze, a przy tym być wygodny dla dziecka. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu szczególnie chłopcom, którzy są aktywni, lubią biegać i przewodzić w zabawach.

Na co zwracać uwagę, ubierając dziecko na komunię jako gość?

Pamiętaj o tym, aby zastanowić się nie tylko, jak ubrać dziecko na komunię jako gość, ale też zwróć uwagę na kilka praktycznych kwestii. Po pierwsze na jakość materiałów. Maj to miesiąc, kiedy najczęściej odbywają się komunie, dlatego najlepiej postaw na naturalne materiały, np. na bawełnę. Wszystko dlatego, że ta tkanina „oddycha” i nie przegrzeje dziecka. Dzięki temu maluch nie będzie się tak pocił. Poza tym duże znaczenie ma również rozmiar, dopasuj go tak, aby ubrania nie były zbyt obcisłe, ale też niedobrym rozwiązaniem są zbyt obszerne części garderoby. Kieruj się przy okazji również ulubionymi kolorami dziecka, aby tego dnia czuło się naprawdę komfortowo i swobodnie.


Teraz już na pewno wiesz, jak ubrać dziecko na komunię jako gość. Przeczytaj również inne nasze artykuły, np. Jaki kolor garnituru dla chłopca wybrać?

Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju