Jak zamówić garnitur online? Wskazówki

Inwestycja w garnitur to poważna decyzja – zwłaszcza jeśli szukasz produktu dla dziecka, nastolatka lub młodego mężczyzny. Warto podejść do tej transakcji z pełnym zaangażowaniem. Nie oznacza to jednak, że musisz jechać przez pół kraju do wysokiej klasy sklepów lub kontaktować się z projektantami. Wystarczy wiedzieć, jak korzystać z narzędzi, które udostępnia nam technologia.

 

Zastanówmy się zatem, jak kupić garnitur online i czy jest to w ogóle możliwe. Wielu potencjalnych konsumentów uważa, że zakup garnituru bez przymiarek to absurd, który nigdy nie powinien mieć miejsca. Nic bardziej mylnego! Wystarczy kierować się zdrowym rozsądkiem i kilkoma istotnymi krokami.

Jak zamówić garnitur online? To wcale nie musi być trudne

Okazuje się, że zakup garnituru przez internet jest bezpieczny i co ciekawe, może być on dużo lepszym rozwiązaniem od standardowej formy shoppingu. Dzieci i młodzież nie przepadają za zakupami w sklepach z odzieżą elegancką. Standar może okazać się zatem rozwiązaniem wszystkich problemów.

Informacje na temat produktu, czyli kopalnia wiedzy dostępna w opisie

Gdy wejdziesz na stronę produktu, znajdziesz tam wszystkie istotne informacje na temat danego modelu garnituru. Na tej podstawie wystarczy dokonać pomiarów w klatce piersiowej, obręczy barkowej, długości torsu, pasa i długości nogawki (licząc od pasa do kostek i od pachwiny do kostki).

 

 

jak kupić garnitur online

Ok, jesteś w stanie zmierzyć siebie i porównać wymiary, lecz skąd pewność, że garnitur będzie leżał w zadowalający sposób? Określenie tego, to ciężka misja – chyba że posiadasz w domu garnitur, który możesz zmierzyć. Na podstawie takiego porównania jesteś w stanie zwizualizować większość ewentualnych krojów i fasonów.

Nie obrażaj się na sklep i umów się z krawcem na poprawki

Garnitur nie do końca pasuje? Nie chodzi wcale o to, że zakup garnituru przez internet to błąd. Znalezienie idealnego rozwiązania graniczy z cudem lub w wielu przypadkach jest niemożliwe. Projektanci i producenci bazują na schematach i standardach. Warto więc decydować się na poprawki krawieckie. Dzięki nim personalizacja spodni w pasie, skracanie nogawek lub rękawów marynarki, pozwoli Ci dojść do perfekcji – oczywiście pod względem designu.

Zwroty, czyli bezpieczeństwo zakupów

Czasem zdarzają się ekstremalne sytuacje i złe wybory zakupowe. Kiedy żaden profesjonalny krawiec nie jest w stanie ich naprawić, pozostaje tylko jedno rozwiązanie. Czy to oznacza, że musisz pogodzić się z niewłaściwą decyzją, którą pozostaje wpisać w koszty? Nic bardziej mylnego. Pamiętaj, że masz 14 dni od momentu odebrania towaru (kalendarzowych) na to, by bez podania przyczyny zwrócić produkt do sklepu. Nie odrywaj zatem od razu metek i nie idź w garniturze na imprezę do klubu. Spokojnie zastanów się nad swoją decyzją i podejmij ją w sposób rozważny. Koszt zwrotu w większości przypadków ponosi klient – nie mylić z sytuacjami, gdy otrzymasz niewłaściwy produkt (np. nie ten rozmiar lub finalny wyrób różni się wymiarami od tych, które podane są na stronie sklepu). W takich momentach koszt pokrywa sprzedający.

 

Jak widzisz, to naprawdę nic skomplikowanego – zwłaszcza gdy korzystasz z oferty Standar. Pamiętaj, że w razie pytań lub wątpliwości, możesz skontaktować się z naszym zespołem. Specjaliści na podstawie udzielonych odpowiedzi na kilka prostych pytań, pomogą Ci znaleźć model garnituru i rozmiarówkę, która spełni 100% oczekiwań i potrzeb. Sprawdź już teraz nasze garnitury komunijne oraz garnitury młodzieżowe.

Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju