Koszula do garnituru dziecięcego

Jak dobrać? Jak łączyć kolory?

Specjalne okazje wymagają odpowiedniego przygotowania! Wiedzą o tym zarówno dorośli gentlemani… jak i Ci młodsi! Moda dziecięca i młodzieżowa coraz częściej staje się lustrzanym odbiciem dorosłej mody. Z tego względu, warto zadbać o dopasowanie garderoby swojego dziecka do obowiązujących trendów. Bardzo ważny jest dobór odpowiedniej koszuli do garnituru, ale przede wszystkim — do okazji!

Jak dobrać koszulę do garnituru dla dziecka?

Z racji tego, że moda dziecięca coraz bardziej czerpie z dorosłej mody męskiej można śmiało wzorować się na sposobie łączenia wzorów wykorzystywanej w przypadku dorosłych. Biała koszula do garnituru to nieśmiertelna klasyka, która doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku Pierwszej Komunii dziecka, jak i wesela! Sama koszula w kolorze białym coraz częściej urozmaicona jest wstawkami w innych barwach takich jak granat czy czerń. Takie elementy jak kolorowe guziki, krawędzie plisy, mankiety czy kołnierzyk przełamują monotonię i sprawiają, że młody elegant prezentuje się niezwykle stylowo. Biała koszula to nieśmiertelny klasyk, który będzie doskonale współgrał zarówno z garniturami w kolorze czarnym, granatowym oraz grafitowym. Decydując się na wariant urozmaicony kolorowymi elementami, warto zwrócić uwagę na to, żeby dany kolor był zbliżony odcieniem do garnituru, lub żeby kontrastował z nim.Wybierając koszulę dla dziecka, nie musisz ograniczać się jedynie do białej koszuli! Dress Code w przypadku dziecka daje dużą swobodę działania, dlatego możesz także sięgnąć po koszule kolorowe lub te w różnych wzorach takich jak bardzo modne kropki czy prążki. Tutaj, wybór wzoru czy koloru może być uzależniony od garnituru. Najmodniejsze w tym sezonie granatowe garnitury, doskonale komponują się z koszulami w rozmaite wzory, dodając całej stylizacji charakteru. Ciekawym pomysłem jest także łączenie białego garnituru, czarnych spodni garniturowych i białej koszuli. Taki zestaw sprawia, że młody gentleman prezentuje się bardziej oficjalnie! To stylizacja idealna na uroczyste okazje! 


Jak dobrać koszulę do garnituru młodzieżowego?

Każdy nastolatek powinien posiadać w swojej szafie przynajmniej jeden garnitur młodzieżowy idealny na specjalne okazje. Z wiekiem pojawia się coraz więcej oficjalnych wyjść wymagających założenia eleganckiego stroju. Przykładów nie trzeba daleko szukać - bierzmowanie czy studniówka wymagają odpowiedniej oprawy, która sprawi, że każdy młody mężczyzna będzie czuł się modnie i poczuje wzniosłość chwili. Dobór koszuli i garnituru będzie w dużej mierze zależeć od indywidualnych preferencji i gustu. Warto jednak zadbać o to, żeby garnitur był odpowiednio dopasowany do sylwetki. Doskonale sprawdzi się tu garnitur młodzieżowy slim. Jednym z najmodniejszych odcieni garnituru jest garnitur granatowy, który doskonale prezentuje się w połączeniu ze wzorzystymi koszulami młodzieżowymi, jak i klasycznymi białymi koszulami. Grafitowy lub jasnoszary garnitur doskonale komponuje się zarówno ze wzorzystymi koszulami, jak i tymi w odcieniach  różu, granatu i błękitu oraz czernią. Nie można zapominać tu także o klasycznych czarnych garniturach, które zawsze prezentują się stylowo i pasują do każdej okazji! W wizytowej modzie młodzieżowej często spotyka się garnitury w dość nieoczywistych wzorach takich jak krata czy prążki, które doskonale komponują się z granatowymi koszulami!


Podsumowanie

 

Dobierając koszulę do garnituru dla dziecka, nie musimy aż tak bardzo przestrzegać przyjętych norm w modzie męskiej, chociaż warto się nią inspirować i śledzić obowiązujące trendy, które często przenikają się z modą dziecięcą czy młodzieżową! Warto zadbać o to, by dziecko posiadało w swojej szafie co najmniej jeden zestaw eleganckich ubrań idealnych na każdą okazję. Dobór koszuli do garnituru młodzieżowego powinien być przede wszystkim zależny od gustu i preferencji młodzieńca. Można je zestawiać kolorystycznie, a także tworzyć ciekawe kontrasty. Zarówno kontrastowość, jak i idealne dopasowanie kolorów i wzorów nigdy nie wyjdzie z mody!


Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju