Moda komunijna 2019

Wiemy, ile przygotowań wymaga Pierwsza Komunia Święta, dlatego już teraz prezentujemy zestawienie spod znaku „Moda komunijna 2019”. Jeśli się Państwo z nim zapoznają, zawczasu unikną gorączkowego poszukiwania odpowiedzi na pytanie: co jest modne na komunię w 2019. Być może kupią ubrania komunijne tanio, tym samym oszczędzają pieniądze na inny element tego i tak już kosztownego przedsięwzięcia. W tym artykule prezentujemy dwie stylizacje: zgodną z najnowszymi trendami, a przy tym wciąż nadającą się na tam formalną okazję, i klasyczną, której styl nigdy się nie przedawni.

 

Moda komunijna 2019: o czym trzeba pamiętać?

 

Choć mówimy tu o modnych stylizacjach na komunię 2019, przestrzegamy: uroczysta msza, na której dzieci przyjmują ten sakrament, nie jest rewią. Należy mieć to na uwadze, zarówno wybierając stylizację dla chłopca czy dziewczynki, jak i dla siebie. Co nie oznacza, że w strojach tych nie może być ani trochę radości. Naczelna zasada: wszystko z umiarem.

 

Modna stylizacja na komunię 2019

 

Podstawą modnej stylizacji na komunię będzie nasz granatowy garnitur w kratkę ALEX w wersji dla chłopca. Został uszyty z tkaniny będącej wełną z domieszką poliestru, materiału w kolorze głębokiego granatu, który ozdobiono błękitną, dużą kratą. Niby bez kontrastów, niby w tej samej tonacji, a jednak wyraziście, przy czym znów: wcale nie komicznie. Co dobrać do takiego garnituru poza śnieżnobiałą koszulą? Pisaliśmy kiedyś o tym, że mucha jest dobrym dodatkiem do komunijnego stroju. Dziś to podtrzymamy i doradzimy muchę we wzór paisley, która w naszym sklepie jest dostępna wraz z poszetką z tego samego materiału. Razem stworzą spójny zestaw, a choć wzorzyste, będą pasować do kraciastego garnituru i wspólnie będą kwintesencją angielskiego stylu w modzie komunijnej 2019. Trzeba jeszcze powiedzieć o butach: brązowe skórzane buty wizytowe dla chłopca będą tu jak znalazł.

 

granatowy garnitur chłopięcy w kratkę

 

 

chłopięca mucha we wzór paisley

 

Innymi modnymi dodatkami na komunię 2019 mogą być na przykład błękitna mucha w niebieskie kropki, czerwony atłasowy krawat albo inna fantazyjna poszetka. Z dodatkami warto jednak uważać – nie mogą być zbyt krzykliwe.

 

Klasyczna stylizacja na komunię 2019

 

Obiecaliśmy też klasyczną stylizację na Komunię, oto i ona. Zaproponujemy tu elegancki czarny smoking chłopięcy, na który składają się marynarka z atłasowymi wykończeniami i spodnie z również atłasowymi lampasami. Dobrana oczywiście zostanie do niego koszula chłopięca biała. Co jeszcze? Koniecznie czarne komunijne buty chłopięce i – by strój nie miał pogrzebowego klimatu – chłopięca czarna mucha w białe kropki. Czy można coś jeszcze dodać? Najlepiej poszetkę o tym samym wzorze.

 

 elegancki smoking dla chłopca

czarna mucha w kropki

 

 

Podsumowanie

 

Tak przedstawiają się nasze propozycje ubiorów zgodne z modą komunijną 2019. Mamy nadzieję, że odpowiednio wczesne rozwiązanie sprawy ubioru na komunię pomoże Państwu i Państwa dzieciom lepiej się do niej przygotować. W końcu to wielkie duchowe święto i szkoda byłoby, gdyby uwagę odciągały od niego tak prozaiczne tematy jak ubrania. Życzymy wszystkiego dobrego!

Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju