O firmie

Od 1989 roku uczestniczymy w bardzo ważnych dla chłopców i mężczyzn wydarzeniach. Pierwsza Komunia Święta, Bierzmowanie, egzamin gimnazjalny, Studniówka, egzamin maturalny - to wyjątkowe chwile, podczas których chłopcy i młodzi mężczyźni ubierają garnitury szyte w naszej firmie.

Produkujemy garniturki dziecięce, garnitury chłopięce, garnitury komunijne, garnitury młodzieżowe oraz męskie w rozmiarach 92-194.

W naszej ofercie znajdą Państwo również marynarki, spodnie, komplety (kamizelka + spodnie), muszki chłopięce, buty wizytowe chłopięce, koszule chłopięce i młodzieżowe ( 92 - 164) , a także zimową odzież męską - kurtki i płaszcze z włoskich wełen.
 

Specjalizujemy się w szyciu wizytowej odzieży dla dzieci, chłopców oraz nastolatków. Wyznaczamy trendy, nie boimy się wyzwań, które stawia przed nami rynek, czyli nasz klient. Przez prawie trzy dekady ubieramy kompleksowo naszych klientów na ich najważniejsze życiowe chwile.


Certyfikat Standar - firma godna zaufania

Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju