Sklep firmowy

 

Godziny otwarcia sklepu :

poniedziałek -  8:00 - 16:00

wtorek -  8:00 - 16:00

środa -  8:00 - 16:00

czwartek -  8:00 - 16:00

piątek -  8:00 - 16:00

sobota - 8:0 - 13:00

niedziela - nieczynne

 

Zapraszamy

 

W trosce o zdrowie nas wszystkich bardzo prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności związanych z epidemią. My ze swojej strony gwarantujemy środki do dezynfekcji przed i po wyściu ze sklepu. 

 
Chcemy jednocześnie uspokoić naszych stałych i przyszłych klientów. Nawet w przypadku przełożenia Pierwszej Komunii Świętej na późniejszy termin ( czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) nie istnieje możliwość, że w naszym sklepie firmowym lub internetowym zabraknie jakiegoś asortymentu na dłużej niż 2 - 3 tygodnie. Produkujemy asortyment komunijny przez okrągły rok, ponieważ eksportujemy znaczną część produkcji do większości krajów europejskich, nie tylko na okazję Pierwszej Komunii Świętej.


W NASZYM SKLEPIE MOŻNA PŁACIĆ KARTAMI PŁATNICZYMI.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu firmowego, mieszczącego się w siedzibie firmy w Gałkowie Dużym przy ul. Dzieci Polskich 2. Najlepszy dojazd z Łodzi : za SELGROSEM na Widzewie skręcamy w lewo w ulicę Malowniczą, przez Wiączyń, Jordanów, Gałkówek Kolonię dojeżdżacie do Gałkowa Dużego. Trwa budowa tunelu kolejowego przy naszej firmie, ale dojazd do firmy jest zapewniony.
Gałków Duży znajduje się 19 km od centrum Łodzi, 8 km od Brzezin i 5 km od Koluszek. Z centrum Warszawy dojedziecie do nas w 1 godzinę i 20 minut autostradą A2 - zjazd na Brzeziny.

Na miejscu dopasowujemy do sylwetki wszystkie nasze wyroby. Jest to usługa wliczona w cenę.
Dla " trudnych" sylwetek proponujemy usługę " SZYCIE NA MIARĘ".

Aby się upewnić o godzinach pracy sklepu firmowego prosimy telefonować na numer: 601 236 111 lub 601 99 44 98 lub 601 220 638 lub na numer stacjonarny : 44 714 94 65

 

W naszym sklepie firmowym kupisz między innymi : garnitury męskie w dwóch fasonach (wzrost od 164 do 194), garnitury młodzieżowe (158 - 182), garnitury komunijne (122-152), garnitury chłopięce (122-152), garniturki dziecięce (86-116), marynarki męskie, marynarki młodzieżowe i marynarki chłopięce oraz dziecięce, obuwie wizytowe męskie i chłopięce w olbrzymim wyborze, koszule, krawaty, muszki, paski - ubieramy naszych klientów "od stóp do głów".

Polecamy nasze wyroby mężczyznom "słusznie zbudowanym" - dysponujemy świetnymi formami, aby uszyć doskonałe garnitury, marynarki, spodnie i koszule w rozmiarach od 120cm do 152cm w obwodzie klatki piersiowej i nawet 160cm w pasie.
Oprócz swoich wyrobów, mamy w ofercie także rewelacyjne koszule dla chłopców i mężczyzn we wszystkich rozmiarach, krawaty, olbrzymi wybór muszek, pasków do spodni, spodnie bawełniane,  buty chłopięce i męskie w dużym wyborze i rewelacyjnej jakości, skarpetki oraz bieliznę dla chłopców.

Cały asortyment w naszym sklepie to wyłącznie wyroby wyprodukowane w Polsce przez polskich producentów. Kupując u nas utrzymujesz i tworzysz nowe miejsca pracy w naszym kraju.
Jednym słowem - ubierzemy każdego mężczyznę "od stóp do głów".


Zapraszamy.

Sklep firmowy STANDAR


Sklep firmowy
Sklep firmowy
Całość prezentowanych treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w serwisie są własnością STANDAR SP. J. I JEST UTWOREM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 4 LLUTEGO 1994 R. O PRAWIE AUTORKIM I PRAWACH POKREWNYCH (dZ. u. 90, POZ. 631 Z PÓŹN. ZM.) ŻADNA JEJ CZĘŚĆ NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA LUB KOPIOWANA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB BEZ PISEMNEJ ZGODY STANDAR
Polski fundusz rozwoju